علی ناصری جمعه 17 آذر 1396 11:06 ق.ظ نظرات ()
خرید  سکه بازی محبوب soccer stars


برای اولین بار با قیمت های باور نکردنی
 
لطفا قبل از اتمام سکه ی خود اقدام به خرید نمایید-در این صورت خرید شما سریع واریز می شود و مشمول هدیه میگردد.(مثال موجودی سکه حساب بازی شما=۵۰۰۰۰ سکه)
دارای نماد اعتماد

قوانین خرید از فروشگاه

(لطفا مطالعه بفرمایید)

   1- مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.

2- مدت زمان انجام سفارش شما پس از پرداخت بین 3الی 6ساعت می باشد،در صورتی که اطلاعات را بصورت دقیق وارد کرده و در صورت لزوم به تماس تلفنی فروشگاه بتواند با شما ارتباط برقرار کند.توجه داشته باشید که ممکن هست در روز های شلوغ تنها بر روی اولین خرید شما زمان بیشتری صرف شود.

    3- برای انجام سفارش شما ما نیازی به گرفتن جیمیل و پسورد آن از شما  نداریم بلکه در صورت داشتن حد نصاب سکه در حساب کاربری شما(50000 سکه) سفارش شما فوری و به صورت آنلاین و با حضور شما در بازی انجام می شود. در صورت نداشتن موجودی سکه کافی زیر( 50000 سکه) سفارش شما با تاخیر انجام می شود. برای هر گونه ارتباط با شما از طریق تلگرام یا SMS در ارتباط خواهیم بود پس خواهش ما از شما پر کردن اطلاعات تماس دقیق است. با تشکر
برای خرید بسته کلیک کنید.
قابلیت پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب

خرید 50000 سکه به قیمت 500 تومان

انجام سفارش ها تا اصلاع ثانوی تعطیل می باشد.
ایمیل: bna7147@gmail.com
‬همچنین خرید در تمامی شبانه روز امکان پذیر میباشد حتی روز های تعطیل.
 ساعات کاری ‫:‬  از9 صبح الی 13 ظهر و 15الی19